X
Лімітована лінійка
Modern Femme
Про проєкт
Прихід весни ознаменовується більше, ніж тільки природним пробудженням. Це час, коли ми відзначаємо силу, красу та непереможну волю жінок. У цьому році ми вирішили підкреслити цей момент з особливим проєктом, який має назву MODERN FEMME.
Modern Femme
MODERN FEMME
- це не просто набір ілюстрацій. Це глибоке віддання ідеї рівності, вільності та сміливості, втілене у кожному малюнку, створеному молодою та талановитою українською ілюстраторкою Оляною Мороз. Її творіння - це не просто картинки, а живі образи, що відображають сучасний світ через призму жіночого бачення та досвіду.
Ще більше
про проєкт
У MODERN FEMME ми пропонуємо переглянути 8 березня не як свято, а як рух - рух до прогресу, де кожна жінка має право на своє місце в суспільстві, де гендерні стереотипи втрачають свою силу перед рішучими кроками жіночої емансипації.
Тому, разом з нами, долучайтесь до MODERN FEMME - проєкту, що відкриває нові горизонти, нагадуючи нам про те, що рух за права жінок продовжується і не зупиниться, доки кожна жінка не знайде своє місце у світі, якому належить.
Далі ілюстрації
Можна тицяти на них,
щоб роздивитись краще
Настав час бути впевненою, незалежною, сучасною і вільною, творити свої світи та знати що ти здатна на все!
Anastasia

Опирайся стереотипам, тільки ти визначаєш свій шлях
En

У краси та жіночності немає меж і стандартів. Ти жінка, ти і є втілення цього від народження.
Eve

Люби та вмій покладатись на себе та інших, бо саме в цьому сила, яка веде до досягнень та гармонії.
Love You

Ти, як дика півонія, ростеш в дивовижних напрямках, навіть там, де інші не здатні. Твоя сила в тому, що ти знаєш: краса походить зі сміливості та впевненості у собі.
Marie

Твоя зброя — рішучість Вона здатна подолати будь-які виклики. Це спис непохитної віри у власні можливості.
Ophelia

Рухайся в темпі внутрішньої музики, де кожен крок — це танець, а кожен момент — неповторна симфонія твого власного життя.
Paper

Світ процвітає, коли визнається сила жінок
Sophie

Жіноча сила, вона інакша: вона гарна і спортивна, доросла, але й грайлива, вона могутня і лагідна, неспинна та обережна, рішуча та ніжна. Вона різна, як сама стихія.
Bonus

Жінка бачить світ під іншим кутом
Alex

Жінки володіють величезною силою, вродженою стійкістю, яка пронизує тканину історії.
Diana
Підтримай художницю підпискою
Кількість лімітованих товарів обмежена