Яндекс.Метрика

Дізнайся про нас більше:

093 713 5999

066 413 5999

067 923 5999

НАШ ПРОДУКТ

Bacara Prmm - це неймовірна суміш особливих зерен арабіки та робусти вищих сортів, що робить преміумну каву від Bacara Cafe надзвичайно смачною. Особливе співвідношення зерен унікального купажу Bacara Prmm, де гармонійно поєднуються 60% арабіки, представленої трьома преміум сортами і 40% найякіснішої робусти двох сортів, в доповненні із ручним обсмаженням зерен створює неповторний смаковий букет, що назавжди залишиться у вашій пам'яті як еталон кавового мистецтва.

Bacara Original - купаж від Bacara Cafe, підібраний нашими спеціалістами, для вживання збадьорюючого та ароматного напою зранку. Цей купаж створений спеціально для приготування напоїв на основі еспрессо, на 70% складається із зерен відбірної робусти і на 30% із сортів арабіки. Кава Bacara Original надасть вам потужний заряд енергії і бадьорості на увесь день. Якість і смак цього бленду були неодноразово підтверджені як професійними дегустаторами, так і звичайними українцями, які щоранку заряджаються на позитив із чашечкою Bacara Original.

Обираючи каву від Bacara Cafe, ви перш за все отримуєте якісну каву, з моменту обсмаження якої пройшло не більше одного місяця. Саме свіжообсмаженність забезпечує виражений і приємний смак, а також надзвичайний аромат чашки еспрессо від Bacara Cafe. Проте, наша кава - це не тільки смачно і стильно, а й надзвичайно корисно. Особлива технологія обсмаження зерен дозволяє зберегти максимум поживних речовин до самого моменту приготування кави і дарує неперевершений благородний смак у кожній чашці запашної Bacara Cafe.

Безсумнівно, одним із найважливіших етапів на шляху перетворення кавових зерен в ароматний напій є обсмаження. Колір ще необсмаженнх кавових зерен, що звуться сирцем, різниться від світло-коричневого до біло-зеленого. Завдяки насправді чудодійному впливу гарячого повітря нам вдається у повній мірі вивільняти неймовірні смакові і ароматичні якості наших кавових зерен. В процесі комплексної процедури обсмаження зеленої кави температура досягає 200о-300оС, завдяки чому відбуваються складні хімічні процеси, такі як зміна кольору зерен, збільшення в об'ємі на 50%, і втрата до 20% маси через випаровування вологи. В обсмажуваних зернах відбувається також процес карамелізації цукру, що дарує вже обсмаженим зернам неперевершеного темно-кориченевого кольору. Така технологія дозволяє зберегти у каві весь вміст вітамінів групи В, чию користь для організму важко переоцінити, а рівномірне обсмаженння зерен дозволяє досягти збалансованого смаку і особливого аромату.

 

Потрібно розуміти, що дуже важливим є і повне дотримання технологічного циклу обсмаження кави, адже найменша неточність може сильно вплинути на кінцеву якість готового продукту. Саме тому принципова позиція компанії Bacara Cafe стосовно цього питання широко цінується нашими клієнтами, адже ми дотримуємось чітко встановленого виробничого циклу, даруючи вам по-справжньому якісну каву.

 

Наш колектив пишається тим, що для виробництва Bacara Cafe використовується одна з найкращих ростер-машин у світі, ефективність роботи якої не викликає жодних сумнівів як у нас, так і у наших споживачів. Якісне високотехнологічне обладнання дозволяє досягти максимально рівномірного обсмаження і повну термічну обробку кожного зерна, що врешті-решт і дарує неперевершений аромат і смак кави. Однак, якісне обладнання не мало б жодного сенсу, якби не висока кваліфікація і багатий досвід нашого головного кафе-майстра. Саме ці складові нашого успіху дозволяють компанії Bacara Cafe пишатись продуктом свого виробництва, а вам, нашим споживачам, насолоджуватись смаком справжньої кави.

 

ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ КАВИ

HAND ROASTED
SELF BLENDED

ЕКОЛОГІЧНА УПАКОВКА

Важливим фактором нашого виробництва TM Bacara Cafe є той факт, що виготовлення як нашої кави, так і упаковок для неї є повністю екологічно чистим. В процесі виробництва наших упаковок використовуються виключно природні матеріали, а металева фольга, що є внутрішнім елементом пакування, дозволяє зберегти всередині повністю вакуумне середовище, завдяки чому нам вдалось запобігти окисненню зерен і зберегти стійкий приємний аромат кави, до якого ви так звикли. У процесі пакування ми використовуємо високоміцний крафт-папір, що є абсолютно екологічно чистим, на відміну від полімерів, від використання яких ми відмовились. Компанія Bacara Cafe дбає не тільки про якість свого продукту, а і про здоров'я людей, що його споживають.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Якість

Швидкість

Доставка

Невід'ємною особливістю виготовлення кави від Bacara Cafe є швидкість виробництва. Наш продукт виготовляється одразу ж після обсмажування зерен. Висока оперативність нашого виробництва - основна умова виготовлення смачної, корисної і поживної свіжообсмаженної кави.

Нашим основним пріорітетом є безкомпромісна якість кави, яку ви п'єте. Компанія Bacara Cafe постійно вдосконалює процеси власного виробництва. Чітке слідування світовим стандартам з виготовлення кави дає можливість постійно зберігати унікальний смак і аромат нашого напою, незалежно від того коли і в якому куточку України він був приготований.

Не останню роль в процесі нашого виробництва відіграють турбота і увага. Завдяки ним ми досягаємо повної екологічності виготовлення кави і виключаємо будь-який негативний вплив і забруднення елементами устаткування, а ручний контроль якості дозволяє зберегти в каві душу і кропітку працю виробника.

Компанія Bacare Cafe тісно співпрацює з усіма транспортними компаніями України, що дає змогу швидко і надійно доставити високоякісну каву до будь-якого куточку нашої країни. Оперативність перевезень дозволяє нашим споживачам якнайшвидше доторкнутися до плодів кавового мистецтва Bacara Cafe.

Власними руками

Історія нашої кави

Бакара - легендарне портове місто, в якому за час його існування поєдналось безліч смаків кави з усього світу. Десятки, навіть сотні величезних торгових кораблів щодня прибували до порту. Кожен із них був наповнений дуже цінним вантажем, а саме - зернами справжньої кави, виготовленої у Бразилії, Тунісії, Колумбії та у багатьох інших куточках Землі.

 

Дивовижне місто Кави із розпростертими обіймами зустрічало своїх постійних відвідувачів неповторним ароматом кави, що буквально витав у повітрі. З приходом ночі аромат кави змінювався, наче Попелюшка. Знову портове містечко наповнювалось новим унікальним запахом. Жителі міста були впевнені, що такий букет запахів і ароматів можна відчути лише тут - живучи у Бакарі.

 

Роки минали, а з ними в народі закріпилась нова назва - Кавовий маршрут, перетином усіх шляхів якого стало місто Бакара. Нічого не передвіщало біди.

 

Одного разу розпочався невеличкий дощ. За ним послідувала повінь, а закінчилося усе справжнісіньким штормом. Здавалося, що хвилі своєю висотою сягали Альпійськіх гір. Усі кораблі були заблоковані в порту. Звісно, основним завданням було врятувати якнайбільше людей, тому про кавові зерна просто забули. Згодом до порту закинуло ще декілька кораблів. З часом їх ставало дедалі більше...

 

Шторм тривав ще декілька днів. По завершенню цієї катастрофи, промінчики сонця знову потрапили на місто, проте нічого крім зруйнованих будівель і знищених кораблів там вже не було. Все, що залишилось від міста, - це неповторний аромат кави, що наповнив свіже повітря, багатогранною палітрою нових смаків. Неймовірна суміш дістала назву Bacara, проте лише у 1993 році стала відома технологія її створення.

 

Минуле Бакари - це довгі шляхи становлення неповторних ароматів кави, Bacara - це там, де вони поєднуються.

Зв'язатись із нами

ОФІЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

м.Одеса, вул. Маріїнська 6.

+38(067) 559 82 76;

+38(063) 740 17 02;

bacara.odesa@gmail.com

Попов Віталій

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Разработчик сайта Decent Designer

|   Cafe Bacara, 2015 ©

067 923 5999

093 713 5999

066 413 5999