Блог - Bacara Coffee

Що означає наша назва Bacara Coffee

Баккара, бакарра, baccara, bacarra, bakara, bakkara, bakarra …. І це далеко не весь перелік неправильних назв, якими за якими відомий бренд Бакара 😅 Єдиний правильний варіант - bácara coffee з наголосом на перший склад та однією буквою “С”. З назвою розібрались, тепер давайте до історії, чому саме Bacara)

Бакара - легендарне портове місто, в якому за час його існування поєдналось безліч смаків кави з усього світу. Десятки, навіть сотні величезних торгових кораблів щодня прибували до порту. Кожен із них був наповнений дуже цінним вантажем, а саме - зернами справжньої кави, виготовленої у Бразилії, Тунісії, Колумбії та у багатьох інших куточках Землі.

Дивовижне місто кави із розпростертими обіймами зустрічало своїх постійних відвідувачів неповторним ароматом, що буквально витав у повітрі. З приходом ночі аромат кави змінювався, наче Попелюшка. Знову портове містечко наповнювалось новим унікальним запахом. Жителі міста були впевнені, що такий букет запахів і ароматів можна відчути лише тут - живучи у Бакарі.

Роки минали, а з ними в народі закріпилась нова назва - Кавовий маршрут, перетином усіх шляхів якого стало місто Бакара. Нічого не передвіщало біди.

Одного разу розпочався невеличкий дощ. За ним послідувала повінь, а закінчилося усе справжнісіньким штормом. Здавалося, що хвилі своєю висотою сягали Альпійськіх гір. Усі кораблі були заблоковані в порту. Звісно, основним завданням було врятувати якнайбільше людей, тому про кавові зерна просто забули. Згодом до порту закинуло ще декілька кораблів. З часом їх ставало дедалі більше...

Шторм тривав ще декілька днів. По завершенню цієї катастрофи, промінчики сонця знову потрапили на місто, проте нічого крім зруйнованих будівель і знищених кораблів там вже не було. Все, що залишилось від міста, - це неповторний аромат кави, що наповнив свіже повітря, багатогранною палітрою нових смаків.

Одного разу на наше подвір’я прилетіла пташка, яка принесла зернятка кави. Так ми віднайшли легендарне місто. В честь нього наша назва - Bacara, а символ - пташка.  

Минуле Бакари - це довгі шляхи становлення неповторних ароматів кави, Bacara - це там, де вони поєднуються.