Кавомолка 1Zpresso JX

1Zpresso
5889,00
грн.
Ручна універсальна кавомолка 1Zpresso JX - одна з найшвидших по помелу моделей від тайванського бренду 1Zpresso, місія котрих - створювати інноваційні кавомолки з інженерним підходом та пристрастю до смачної кави.

Ця кавомолка має все необхідне для отримання рівномірного та швидкого помелу: конічні жорна з нержавіючої сталі, металеві опорні елементи конструкції, точну покрокову настройку фракцій помелу (30 позицій на повний оберт), сталевий вал рухомого жорна на кулькових підшипниках в подвійному підвісі, антиковзке покриття корпуса.

Прецизійна механіка забезпечує унімодальність помелу, що дає чисту та соковиту "чашку" у відкритих методах приготування кави. Конструкція жорен має форму, що забезпечує високу швидкість розмелювання кави при діаметрі 48 мм. Кільце налаштування помелу має внутрішнє нижнє розташування. Ручка кавомолки виточена з натуральної деревини, яку приємно тримати у руці.

Дана модель рекомендована для розмелювання кави під різноманітні "відкриті" методи приготування та може містити в собі 30-35 грамів кави. 1Zpresso JX - універсальна кавомолка для дому та подорожі.

В асортименті також представлені пуровери V60 та ваги.