Закрийте очі...
Зробіть ковток свіжозвареного еспресо та відчуйте повноту смаку, що сповнює вас приємними емоціями. Надихніться насиченим ароматом та відчуйте тонкий і ніжний післясмак вашої кави.

Тепер ви сповнені сил та натхнення для нових звершень і подвигів.

Бакара дарує емоції!

Все це можна отримати лише за старанного та відданого підходу до виробництва. Молоді спеціалісти нашої компанії щодня працюють для того, щоб ви насолоджувались тільки найприємнішими емоціями від випитої кави.

Бакара — кава що надихає!

Про нас

Хто ми?
ТОВ “Чернівецька Фабрика Кави” займається виробництвом кави під власною торговою маркою “Bacara Cafe” з початку 2015 року. Діяльність підприємства, яке знаходиться в м. Чернівці направлене на задоволення потреб споживачів зернової та меленої натуральної кави в Україні. Виробництво є повністю орієнтованим на сприяння популяризації української продукції, розвиток українського бізнесу, та надання стабільних робочих місць населенню. Основним принципом діяльності компанії є якість у всіх аспектах роботи, направлена на швидке та масштабне просування бренду по всій Україні.


Наша мрія
Основною причиною заснування нашого бренду стала ідея створення унікального українського продукту іноваційної якості, доступного кожній людині у будь-якій точці України, від найменших населених пунктів, до мегаполісів, вдома, чи у найкращій кав’ярні міста. Створити те, чого не було створено до нас!

Наша мета
Задати новий, вищий стандарт якості кави та сервісу в кавовому бізнесі України!

Наші методи
Для того, щоб добитись поставленої мети, ми притримуємось виключної принциповості у кожному сегменті нашої роботи.

Основними принципами є:

  • стандартизація усіх процесів виробництва продукту;
  • максимальна кліенторіентованість підприємства;
  • міцна, надійна команда молодих спеціалістів;
  • постійний контроль якості роботи в усіх сегментах діяльності підприємства